Domů‎ > ‎

Program

Festival je určen pro návštěvníky všech věkových kategorií a od letos opět dvoudenní.

Páteční program začíná úderem 17:00 a až do 22:00 se můžeme těšit na koncerty kapel (více v samostatné sekci kapely):
The Ribs
Bavor a Javor
Pleas the Trees
Byl pes
Živé kvety (SK)

V sobotu se začíná v 13:00 programem pro děti, mládež i jejich rodiče  na různých stanovištích naleznete možnost vyzkoušet si zajímavé věci a naučit se nové dovednosti, každý rok pro Vás vymýšlíme spoustu neokoukaných her, disciplín a workshopů.

Připraveny budou netradiční aktivity a zábavné hry. Těšit se můžete na lukostřelbu, chůdy, rukodělku a další všemožné hry! Rodiče nechť jsou zabaveni sledováním svých šikovných dítek ze stanoviště nejpříjemnějšího  stinného stánku, ve kterém mohou odpočívat s kelímkem chlazeného nápoje v ruce. Na tuto část (do 17:00) je pro děti a jejich doprovod vstup zdarma.


V 15 hodin začne hudební program, kdy mohou všichni osvěžit nejen hrdlo, ale i ucho. Na místě zaplatíte 250,- Kč za páteční program, 200,- Kč za sobotní program a 350,-Kč na celý víkend. K dispozici jsou také levnější vstupenky v předprodeji, ty kupujte na: https://goout.net/cs/listky/skautska-alternativa-2018/tsrc/

Na sobotní odpoledne a večer se můžete těšit opět na skvělé české i zahraniční kapely (více v samostatné sekci kapely):

Jiří Konvrzek a Kalivoda
Kadé chim
Rewolfinger (AT)
Sasha Boole (UA)
Holy Fanda 2010 Revisited
Tim Eriksen (US)
BBP Underground Orchestra

Oficiální konec je stanoven začátkem nočního klidu, tedy ve 22:00 hodin, ale že to tím jen tak neskončí, je jasné předem...tradiční akustický jam je nasnadě.